Budúcu nedeľu bude zbierka na saleziánsky seminár. Vopred vyslovujeme srdečné Pán Boh odmeň.

Podpora ľudí bez vlastného domova. Tú môžete uskutočniť kúpou Montessori pomôcok a hier pre predškolákov i školákov, alebo rozličných bavlnených vreciek na nákupy či eko-pomôcok.

Otvorenie nového školského roka v oratku. V nedeľu 9.9. máme začiatok nového školského roka v oratku. Začíname na svätých omšiach vzývaním Ducha Svätého a poobede o 15:00 programom, ktorý pripravili našich animátori so saleziánmi. Na KRÚŽKY A STRETKÁ 2018/19 je možné prihlásiť sa aj cez stránku http://domkazilina.sk/

Birmovancom pripomíname, aby nezabudli, že čas „letnej výzvy“ sa kráti. Nový školský rok začíname v piatok 14.9. spoločnou  svätou omšou o 17:30 a po nej stretkom. Nezabudnite si sledovať maily a správy od svojich vedúcich a animátorov.

Zapisovanie úmyslov na sv. omše. V sobotu 15.9. po sv. omšiach budeme zapisovať intencie na sv. omše, ktoré budeme sláviť v októbri a novembri.

Príprava na prvé sväté prijímanie sa v našej farnosti začína prihlásením dieťaťa s rodičmi v septembri 2018 (nie neskôr). Prihlášky si môžete vyzdvihnúť od nedele (9.9.2018) v kostole, alebo cez katechétov na školách, ktoré sú v našej farnosti, alebo cez našu webovú stránku                     ( zilina.sdb.sk ). Na prihlásenie treba, aby prišli osobne rodičia s dieťaťom na faru. Termíny sú v stredy 12.9., 19.9. alebo 26.9. a v utorky: 18.9. alebo, 25.9.,  a  v čase medzi 14:30 a 17:00. Ak to nebude možné prosím dohodnite sa v inom septembrovom termíne na mailovej adrese zilina.sdb@fara.sk

Príprava na sviatosť manželstva alebo do zasväteného života sa začína od malička dobrou výchovou. Ak máte záujem prijať sviatosť manželstva v našej farnosti v tomto, alebo budúcom roku, prosíme, aby ste sa ozvali čím skôr, najneskôr však pol roka dopredu a skôr ako začnete vybavovať iné záležitosti.

OhláškySviatosť manželstva chcú uzatvoriť Martin Kubáň, ktorý pochádza z farnosti Žilina-Saleziáni a Eva Štaffenová, ktorá bývajúca vo farnosti Žilina-Bytčica.

Piatkové adorácie: Budúci piatok začíname až o 14:30. Pozývame Vás, aby ste doplnili zoznam polhodinových služieb.

Budúci týždeň upratuje skupinka č. 6.

Do pozornosti dávame aj pozvánky, ktoré nájdete vo výveske.