Liturgický kalendár: 

01.10.2018, Pondelok Spomienka, Sv. Terézia z Lisieux, panna a učiteľka Cirkvi
02.10.2018, Utorok Spomienka, Sv. anjeli strážcovia
04.10.2018, Štvrtok Spomienka, Sv. František Assiský
05.10. 2018, Piatok Spomienka, sv. Faustína Kowalská, zároveň je prvý piatok v mesiaci (spovedáme hodinu pred sv. omšou)
07.10.2018 27. nedeľa v cezročnom období

 Tento týždeň máme prvý piatok a prvú sobotu

Spovedáme počas sv. omší cez celý mesiac a v prvopiatkový týždeň vo štvrtok a piatok začíname už hodinu pred večernou sv. omšou. V sobotu po rannej sv. omši, ktorá je o 7:00 je pobožnosť fatimskej soboty.

 Stretká pre vysokoškolákov

Všetkých vysokoškolákov, ktorí ešte nechodia na stretká, pozývame do nových stretiek. Pre tých, čo študujú v Žiline bude v utorok po mládežke a pre tých čo študujú mimo Žiliny niekedy počas víkendu. Konkrétne informácie kedy bude prvé stretnutie a na koho sa kontaktovať nájdete na výveske.

Víkendovka pre birmovancov

Budúci víkend sa chystáme s birmovancami na kurz do Kľačna. Prosíme o modlitby, aby sme boli otvorení pre pôsobenie Ducha Svätého a mohli napredovať v príprave na prijatie jeho darov.

Piatkové adorácie a upratovanie:

Budúci piatok začíname o 9:30. Stále pozývame posilniť skupiny na adoráciu i upratovanie. Aj tu sa učíme prijímať a prejavovať Božiu lásku.

Púť na Živčákovú

Dňa 07. októbra 2018 sa koná Jesenná púť ku Kostolu Panny Márie Matky Cirkvi na Hore Živčáková.  Železničná  spoločnosť Slovensko, a.s. vedie pri tejto príležitosti osobné vlaky zo Žiliny do Turzovky zastávky – Makova  a späť. Podrobnosti o cestovaní vlakom sú na tabuli oznamov kostola.

Budúci týždeň upratuje skupinka č. 9.

Do pozornosti dávame aj ďalšie pozvánky, ktoré nájdete vo výveske