Liturgický kalendár:

 

5.2. utorok 2019 Spomienka sv. Agáty, panny a mučenice
6.2. streda Spomienka sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, mučeníkov
8.2. piatok Ľubovoľ. spomienka na sv. Hieronyma Emilianiho alebo sv. Jozefíny Bakhity, panny
10.2. nedeľa 5. nedeľa v cezroč. období

 

 

Dnes je zbierka na saleziánske dielo v Žiline

 

Budúcu nedeľu je stretnutie rodičov a prvoprijímajúcich. Po sv. omši o 9:30.

 

Festival saleziánskej kultúry

Saleziáni dona Bosca pozývajú na Festival saleziánskej kultúry, kde medzi inými podujatiami pripravili koncert Detského orchestra v Dome umenia Fatra  9.2. o 16:00 a divadelné predstavenie s názvom Ach tí rodičia… v Dome odborov 10.2. o 16:00.

Po predstavení divadla bude ešte Don Bosco Šou o 17:30 (na toto podujatie bude vstup zdarma). Lístky koncert orchestra sú už vypredané, na divadlo sú ešte k dispozícii aj na internete, alebo v našej sakristii.

 

Oznam o karnevale od rodiniek

Aj tento rok sa bude v našej farnosti konať detský karneval, a to v nedeľu 24.2.2018,                        so začiatkom o 15:00 v oratku. Určený je pre rodiny s malými i veľkými deťmi, ktoré sa počas neho stretnú s viacerými zvieratkami, s ktorými sa zahrajú, zatancujú a snáď aj niečo nové naučia. V maskách sú vítaní aj rodičia, ktorí môžu na spoločný stôl prispieť koláčikom, či malou chutnou dobrotkou. Vstupné pre celú rodinu je 2,-€. Príďte stráviť pekné popoludnie s Vašou rodinou a pozvite aj svojich priateľov.

 

Poďakovanie za koláče.

Ďakujeme našim tetám, ktoré upiekli koláče na stretnutie zasvätených s otcom biskupom. Skutočne bolo vnímať aj cez tento skutok Vašu veľkú starostlivosť a lásku.

 

Budúci týždeň upratuje skupinka č. 9