Liturgický kalendár:

 

1.3. piatok Prvý piatok v mesiaci
2.3. sobota Prvá sobota v mesiaci
3.3. nedeľa 8. nedeľa v cezroč. období

 

 

Karneval pre rodiny s menším i väčšími deťmi

bude v túto nedeľu 24.2.2018, začíname v oratóriu o 15:00. Počas neho sa stretnú s viacerými zvieratkami, s ktorými sa zahrajú, zatancujú a snáď aj niečo nové naučia. V maskách sú vítaní aj rodičia, ktorí môžu na spoločný stôl prispieť koláčikom, či malou chutnou dobrotkou. Vstupné pre celú rodinu je 2,-€. Príďte stráviť pekné popoludnie s Vašou rodinou a pozvite aj svojich priateľov.

 

Celoslovenské miništrantské stretnutie

bude prebiehať v našom saleziánskom stredisku budúci víkend (1.-3.3.). Záverečná sv. omša s účasťou miništrantov z tohto stretnutia bude v nedeľu 3.3. o 8:00. Nezabudnime sa modliť aj za týchto chlapcov, ktorí pracujú na sebe, aby mohli rásť v službe ľuďom i Bohu.

 

Stretnutie prvoprijímajúcich a rodičov

Budúcu nedeľu (3.3.) bude stretnutie prvoprijímajúcich a rodičov. Nezabudnite si doniesť kartičky – úlohu z minulého stretka.

 

Fašiangová zábava na oratku.

Srdečne Vás pozívame na fašiangovú zábavu pre mladých od 15. rokov s témou: „Fantázii sa medze nekladú“, ktorá sa bude konať 5.3.2019. Začiatok bude na mládežníckej svätej omši o 18:45 v kostole sv. Jána Bosca u saleziánov. Po sv. omši sa presunieme do oratória, kde bude prebiehať zábava. Kto príde v maske dostane sladkú odmenu. Vstupné je dobrovoľné.

 

Budúci týždeň upratuje skupinka č. 3

 

Ďalšie oznamy:

 

Prednáška o zmierení a odpustení v rodine

Vo štvrtok 28.2.2019 o 17:00 sa v priestoroch Biskupského úradu v Žiline uskutoční prednáška otca Romana Seka na tému Dar odpustenia a zmierenia v rodine. Prednáška je z cyklu prednášok pre rozVEDENÝCH K BOHU, ale srdečne pozvaní sú všetci – kňazi, laici, rodinní príslušníci…

 

Benefičný koncert v Sirotári

Kapucíni vás srdečne pozývajú do Sirotára na benefičný koncert v nedeľu 3.3.2019 o 18:00.  Spieva Eleonóra Kovalíková a hudobne ju sprevádza Tomáš Hodál.

 

Víkendové stretnutie vo Vysokej nad Uhom pre mladých zo Žiliny

Pozvanie pre mládež do Vysokej nad Uhom k bl. Anke Kolesárovej. Kto sa chce niečo viac dozvedieť o vzťahu medzi chlapcom a dievčaťom, nech neváha a pridá sa na víkendové stretnutie s duch. otcom Pavlom Hudákom. Konkrétne informácie a kontakt sú na plagáte vo výveske. Nahlásiť sa treba do 10. marca.